Spoľahlivý

Servis

artboard 11

Údržba

artboard 6

Opravy

artboard 5

Pneuservis

artboard 2

Doplnkové služby

Údržba

PRAVIDELNÉ SERVISNÉ PREHLIADKY

Aby ste vaše vozidlo udržali dlhodobo v dobrom stave a funkčné,  prípadne nenechali prepadnúť nároky na záruku, je nutné absolvovať pravidelné servisné prehliadky. Zároveň si zabezpečíte vyššiu zostatkovú hodnotu vášho vozidla. Servisné prehliadky vykonávame pre značky PEUGEOT, CITROEN a HYUNDAI.

PRÍPRAVA NA STK A VYKONANIE STK A EK

Pripravíme vaše vozidlo na pravidelnú technickú kontrolu. V prípade potreby a po dohode s vami odstránime všetky zistené nedostatky. Budete tak mať  istotu, že váš automobil je dokonale pripravený. Po vzájomnej dohode sa s vaším vozidlom zúčastníme kontroly priamo na stanici technickej kontroly.

SERVIS KLIMATIZÁCIE

Ponúkame vám kompletný servis klimatizácie. Prevedieme test tesnosti klimatizačného systému, skontrolujeme funkcie a tlaky klimatizácie a zmeriame množstvo chladiva. Ak je to potrebné, prevedieme dezinfekciu klimatizácie špeciálnym prípravkom. Klimatizácie plníme novým chladivom R 1234yf pre najnovšie vozidlá všetkých značiek a taktiež chladivom R 134a.

Opravy

Originálne náhradné diely
V prípade výmeny dielcov máte u nás k dispozícii originálne dielce, ktoré sú identické a dielce používané v sériovej výrobe. Garantujeme ich bezpečnosť, spoľahlivosť a dlhú životnosť.
To všetko je zárukou vašej maximálnej spokojnosti.

Originálne náhradné diely pre staršie vozidlá
Vďaka ponuke originálnych náhradných dielov pre staršie vozidlá (Eurorepar – CITROËN, Product line_2 – HYUNDAI) môžete pokojne navštevovať autorizovaný servis a zabezpečiť tak vášmu vozidlu správnu údržbu za výhodné ceny! Jedná sa o náhradné diely schválené výrobcom dodávané priamo cez distribúciu výrobcu. Diely sú vhodné ako pre vozidlá Hyundai a
Citroen, tak aj pre ostatné značky Peugeot, KIA, Chevrolet, Daewoo, Opel….

Opravy karosérií
Poškodenie karosérie a lakovaných plôch vám odborne odstránime, a to podľa technologických postupov stanovených výrobcom a s použitím originálnych dielcov. To je dôležité nielen 
pre vašu bezpečnosť, ale tiež pre funkčnosť a zachovanie hodnoty vášho vozidla. Sme zmluvnými partnermi väčšiny poisťovní pôsobiacich na Slovensku. V prípade poistnej udalosti,
postačuje, že nehodu nahlásite na poisťovni. O ostatné sa už postaráme my ( obhliadka vozidla, zaslanie podkladov pre likvidáciu….)

Opravy a výmeny čelných skiel
V prípade, že máte na vozidle poškodené čelné sklo ponúkame vám možnosť opravy čelného skla. Ak poškodenie neumožňuje opravu, vykonáme jeho výmenu. Pri výmenách čelných skiel spolupracujeme s poisťovňami.

Pneuservis

Predaj pneumatík
Vďaka priamej zmluve z importérom MICHELIN, vám ponúkame kvalitné pneumatiky za výhodné ceny značiek MICHELIN, Kléber, BF GOODRICH a Kormoran.

Pneuservis
Vďaka modernej technike nášho pneuservisu vám vieme prezúvať aj nízkoprofilové pneumatiky veľkých priemerov. Rovnako prezúvame aj pneumatiky so spevnenými bočnicami Runflat.
Taktiež vyvažujeme kolesá bez stredovej diery (hliníkové disky Citroen a Peugeot).

Uskladnenie pneumatík

Máme skladové priestory a  vieme uskladniť vaše pneumatiky počas zimy aj leta. Ponúkame vám možnosť uskladnenia vašich sezónnych pneumatík v našich priestoroch. 

Doplnkové služby

Náhradné vozidlo
Po dobu opravy alebo servisnej prehliadky vášho vozidla vám za výhodných podmienok poskytneme náhradné vozidlo.

Odvoz zo servisu v rámci mesta Martin.
Pokiaľ nechcete na ukončenie opravy čakať v našich priestoroch, zabezpečíme Váš odvoz po príjme vozidla v rámci mesta Martin.

Požičovňa príslušenstva
Za výhodnú cenu si môžete u nás zapožičať strešný box, príp. iné doplnky po individuálnej dohode.

ONLINE OBJEDNANIE NA SERVIS

Vyplnením tejto online objednávky sa objednáte do nášho servisu na servisnú prehliadku alebo opravu vozidla. Na základe Vašej objenávky bude naplánovaná oprava Vášho vozidla. O potvrdení objednávky budete informovaný prijímacím technikom na uvedené telefónne číslo, alebo e-mailovú adresu.

 

Zmena otváracích hodín 31.7. - 5.8.

Po - pia 7:30 - 16:00
sobota zatvorené

Servis bude v dňoch 31.7. – 5.8. zatvorený, pre súrne prípady je k dispozícií služba servisu v rámci otváracích hodín.