PRAVIDELNÉ SERVISNÉ PREHLIADKY

Aby ste vaše vozidlo udržali dlhodobo v dobrom stave a funkčné a prípadne nenechali prepadnúť nároky na záruku, je nutné absolvovať pravidelné servisné prehliadky. Zároveň si zabezpečíte vyššiu zostatkovú hodnotu Vášho vozidla.Servisné prehliadky vykonávame pre značky PEUGEOT, CITROEN a HYUNDAI.

PRÍPRAVA NA STK A VYKONANIE STK A EK

Pripravíme vaše vozidlo na pravidelnú technickú kontrolu. V prípade nutnosti po dohode s vami odstránime všetky zistené nedostatky. Budete tak mať celkovú istotu, že je váš automobil dokonale pripravený. Zároveň v prípade Vášho záujmu sa s vašim vozidlom zúčastníme kontroly priamo na stanici technickej kontroly.

SERVIS KLIMATIZÁCIE

Ponúkame vám kompletný servis klimatizácie. Prevedieme test tesnosti klimatizačného systému, skontrolujeme funkcie a tlaky klimatizácie a zmeriame množstvo chladiva. V prípade potreby prevedieme dezinfekciu klimatizácie špeciálnym prípravkom. Prevádzame plnenie klimatizácie novým chladivom R 1234yf pre najnovšie vozidlá všetkých značiek a taktiež chladivom R 134a.

Originálne náhradné diely
V prípade výmeny dielcov máte u nás k dispozícií originálne dielce, ktoré sú identické a dielce používanými v sériovej výrobe. Garantujeme ich bezpečnosť, spoľahlivosť a dlhú životnosť.
To všetko je zárukou vašej maximálnej spokojnosti.

Originálne náhradné diely pre staršie vozidlá
Vďaka ponuke originálnych náhradných dielov pre staršie vozidlá (Eurorepar – CITROËN, Product line_2 – HYUNDAI) môžete pokojne navštevovať autorizovaný servis a zabezpečiť tak
vášmu vozidlu správnu údržbu za výhodné ceny ! Jedná sa o náhradné diely schválené výrobcom dodávané priamo cez distribúciu výrobcu. Diely sú vhodné ako pre vozidlá Hyundai a
Citroen tak aj pre ostatné značky Peugeot, KIA, Chevrolet, Daewoo, Opel....

Opravy karosérii
Poškodenie karosérie a lakovaných plôch Vám odborne odstránime a to podľa technologických postupov stanovených výrobcom a s použitím originálnych dielcov. To je dôležité nielen 
pre vašu bezpečnosť, ale tiež pre funkčnosť a zachovanie hodnoty vášho vozidla. Sme zmluvnými partnermi väčšiny poisťovní pôsobiacich na Slovensku. V prípade poistnej udalosti,
postačuje, že nehodu nahlásite na poisťovni, o ostatné sa už postaráme my ( obhliadka vozidla, zaslanie podkladov pre likvidáciu....)

Opravy a výmeny čelných skiel
V prípade že máte na vozidle poškodené čelné sklo ponúkame Vám možnosť opravy čelného skla, pokiaľ poškodenie neumožňuje opravu vykonáme jeho výmenu. Pri výmenách čelných
skiel spolupracujem s poisťovňami.

Predaj pneumatík
Vďaka priamej zmluve z importérom MICHELIN, vám ponúkame kvalitné pneumatiky za výhodné ceny značiek MICHELIN, Kléber, BF GOODRICH a Kormoran

Pneuservis
Vďaka modernej technike nášho pneuservisu vám vieme prezúvať aj nízkoprofilové pneumatiky veľkých priemerov rovnako prezúvame aj pneumatiky so spevnenými bočnicami Runflat.
Taktiež vyvažujeme kolesá bez stredovej diery ( hliníkové disky Citroen a Peugeot )

Náhradné vozidlo
Po dobu opravy alebo servisnej prehliadky vášho vozidla vám za výhodných podmienok poskytneme náhradné vozidlo.

Odvoz/dovoz zákazníka z/do servisu.
Pokiaľ nechcete na ukončenie opravy čakať v našich priestoroch, zabezpečíme Váš odvoz po príjme vozidla a následne po ukončení opravy dovoz naspäť do servisu.

Požičovňa príslušenstva
Za výhodnú cenu si môžete u nás zapožičať nasledovné príslušenstvo:
• Strešný box
• Priečny strešný nosič na pozdĺžne nosiče
• Nosič bicyklov na ťažné zariadenie – až 4 bicykle.

online objednanie na servis

Vyplnením tejto online objednávky sa objednáte do nášho servisu na servisnú prehliadku alebo opravu vozidla. Na základe Vašej objenávky bude naplánovaná oprava Vášho vozidla. O potvrdení objednávky budete informovaný prijímacím technikom na uvedené telefónne číslo, alebo e-mailovú adresu.

Informace o majitelovi

Súhlasim so spracovaním osobných údajov. *

Údaje označené * sú povinné. **: údaje budú použité v rámci predzmluvného vzťahu v zmysle §10 ods.3 písm. b) zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretím stranám.